LŠ: PSG se spasio s ruba ponora, Barca i City preokrenuli, Dortmund slavio u Milanu, Atletico rutinski (VIDEO)

Od utakmica odigranih u utorak završeno je 5. kolo Lige prvaka.

Najzanimljivije je bilo u Parizu gdje su igrali PSG i Newcastle. Klub sa sjevera Engleske poveo je u 27. minuti preko Isaaca i tu prednost zadržao do 8. minute sudačke nadoknade. Tada je Mbappe postigao gol iz jedanaesterca koji je napravio pravi kaos u prošlom kolu u ovoj skupini, jer je Borussia Dortmund slavila 1:3 u Milanu.

Nijemci su prvi s 10 bodova i osigurali su prolaz, a PSG ima 7. Ove dvije momčadi u posljednjem se kolu sastaju u Dortmundu. Milan i Newcastle imaju po 5 bodova i obje momčadi trebaju pobjedu u Newcastleu u zadnjem kolu, te poraz od PSG-a u Dortmundu.

Barcelona je pobjedom od 2:1 protiv Porta došla do 12. boda i plasmana u narednu fazu, dok će Portugalci o drugom mjestu odlučivati ​​u izravnom dvoboju sa Šahtarom. Obje ekipe imaju po 9 bodova.

Manchester City je u skupini Zvezda preokrenuo 0:2 protiv Leipziga, a pobjednički pogodak postigao je Julian Alvarez u 87. minuti.

Atlético Madrid slavio je 1:3 u Rotterdamu protiv Feyenoorda i tako poslao i sebe i Lazio u drugu fazu. O prvom mjestu u skupini ove će dvije momčadi izravno odlučiti u susretu u Madridu u posljednjem kolu.