LŠ: Rutina Arsenala protiv Seville, pobjede Reala, Uniteda i Bayerna (VIDEO)

U četvrtom kolu skupine B Lige prvaka nogometaši Arsenala svladali su Sevillu na domaćem terenu rezultatom 2:0.

Saka je u 29. minuti proigrao Leandra Trosara, a Belgijcu nije bilo teško matirati srpskog vratara Marka Dmitrovića.

Arsenal je u drugom poluvremenu nastavio s dobrom igrom, a kruna je bila pogodak Sake u 64. minuti susreta.

PSV je u Eindhovenu slavio protiv Lancea minimalnim rezultatom. Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Luke de Jong u 12. minuti susreta.

U skupini D aktualni viceprvak Europe Inter svladao je domaći Salzburg rezultatom 1:0. Lautaro Martínez je pogodio iz jedanaesterca u 85. minuti susreta i poslao Inter u drugu fazu Lige prvaka s Real Sociedadom. U skupini C Real Madrid je rutinski svladao Bragu, a rezultat je bio 3:0. Golove za španjolski klub postigli su Diaz, Vinicius i Rodrigo.

U četvrtom kolu skupine A Lige prvaka Bayern je u Münchenu pobijedio Galatasaray s 2:1, dok je Manchester United slavio protiv Copenhagena s 4:3.