LŠ, KVALIFIKACIJE: Dinamo jedva protiv Makedonaca, Šerif u drami posložio još jednu našu momčad

U sklopu drugog kola kvalifikacija za Ligu prvaka večeras je zagrebački Dinamo u gostima minimalnim rezultatom svladao makedonski Škupi i tako prošao dalje.

Na Maksimiru je prva utakmica završila neriješeno 2-2, a odlučujući pogodak večeras je zabio reprezentativac Sjeverne Makedonije Arijan Ademi na početku drugog poluvremena, nakon asistencije Luke Menala.

I Šerif je otišao dalje. Nakon eliminacije Zrinjskog iz Mostara, najugodnije iznenađenje europskog nogometa protekle sezone na isti je način, minimalnim rezultatom u dvoboju, bio bolji od Maribora koji je u uzvratu slavio s 1-0. utakmica u Tiraspolu.

Pritom je sve bilo neizvjesno do samog kraja kada je u 88. minuti Gvinejac Momo Jansane samo tri minute nakon ulaska u igru ​​riješio dvomeč.