LUDILO U MILANU: Lazović pocrvenio, Inter se jedva izvukao! (VIDEO)

Nogometaši Intera svladali su Veronu rezultatom 2:1 u 19. kolu Serie A. Uspjeli su barem do sutra doći do 5 bodova više od Juventusa.

Domaći su poveli u 13. minuti preko Lautara Martineza.

U 22. minuti Neroazzurri su tražili jedanaesterac nakon igranja rukom u šesnaestercu Intera. Nisu shvatili nakon gledanja VAR videa.

Pogodak Argentinca bio je jedini u prvom poluvremenu. Posjed domaćih i 8:4 u ukupnom broju šuteva.

U drugom poluvremenu na teren je odmah ušao srpski internacionalac Darko Lazović. Martinez je zabio drugi gol u 48. minuti koji je provjeren u VAR sobi i poništen zbog zaleđa.

Verona je izjednačila u 74. minuti preko Thomasa Henryja. Potom je Fratesi u sudačkoj nadoknadi postigao pobjednički pogodak za domaćine. Opet je proradio VAR, ali pogodak je priznat i Inter je došao do sva tri boda. U gužvi je Lazović dobio i direktni crveni karton.

Henry je potom promašio jedanaesterac za izjednačenje.