Mitrović je prepolovio s bijele točke u novoj pobjedi Al Hilala

Nogometaši Al Hilala nastavili su s pobjedama u Premier ligi Saudijske Arabije.

Ovaj put slavili su na gostovanju kod Al Riyadha koji je poražen s 3:1.

Niz golova nastavio je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović koji se s Cristianom Ronaldom bori za titulu najboljeg strijelca prvenstva.

Bio je precizan s bijele točke u 3. minuti sudačke nadoknade i tako postavio konačan rezultat. Prethodno je u osmoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena propustio priliku na isti način povisiti svoj učinak pa je ostalo 0-0.

Domaćin je prvi poveo golom Alija Al Bulaija u 52. minuti, a u 66. izjednačio je Ruben Neves iz penala.

U 75. minuti preokret je donio Mitchell, a ovom prilikom Neves je upisao i asistenciju.

Sergej Milinković-Savić bio je na terenu od 59. minute, kada je zamijenio Salmana Al Faraja.

Al Hilal sada ima 65 bodova i uvjerljivo je prvi sa 12 više od Al Nasra za koji igra Cristiano Ronaldo.