U Srednjoj mašinskoj školi u ulici Alekse Šantića u Mostaru u petak u 10:10 sati zaprimljena je dojava o postavljenoj bombi.
Učenici i osoblje su evakuirani, a u tijeku je protueksplozivni pregled uz pomoć službenog psa za otkrivanje eksploziva. Službene radnje su u tijeku, rekla je za Bljesak.info Ilijana Miloš, glasnogovornica Ministarstva unutarnjih poslova Hercegovačko-neretvanske županije.
Podsjetimo, jučer je diljem Bosne i Hercegovine došlo do masovnih dojava o postavljenim bombama u školama.
(www.jabuka.tv | Foto: Bljesak.info)
Izvor: ( www.jabuka.tv / TNTPortal.ba )




