NAJAVA DANA / Epski duel Đokovića i Nadala, Orlovi protiv Mađarske

Pogledajte šta nas danas očekuje od sportskih događaja…

NADAL – ĐOKOVIĆ, 15.00 , (Tenis, Rolan Garos), više pogledajte na mozzartbet.ba

Veliko finale i šansa da Novak Đoković stigne do još jednog grend-slema. Španski teniser igfra savršeno u Parizu, nikome nije propustio ni set rivalima. Prethodni put su igrali 12. januara 2020.godine. Đoković je bio bolji. Inače, Đoković je dobio tri od četiri posljednja meča protiv Nadala.

SRBIJA – MAĐARSKA, 20.45, (Fudbal, Liga Nacija), više pogledajte na mozzartbet.ba.

Srbija na svom bunjištu želi da potvrdi veliki uspjeh iz Osla. Zanimljivo je da će ovo biti prvi zvanični meč dvije selekcije poslije 23 godine i čuvenog baraža za odlazak na Mundijal 1998. godine. I Mađari su u naletu, pošto su slavili na gostovanju Bugarskoj. Na prethodna dva meča naših rivala došlo je 4+ i gg. Srbija ima samo jednu pobjedu u 90 minuta u prethodnih pet susreta.

BIH – HOLANDIJA, 20.45, (Fudbal, Liga Nacija), više pogledajte na mozzartbet.ba

Bosna je doživela veliko razočaranje, izgubila je u plej-of rundi protiv Severne Irske poslije penala. Holandija je u minus fazi. Dva posljednja meča izgubila je identičnim rezultatom – 0:1. Na četiri od poslednjih pet susreta Holandije došlo je 0-1 gola.