Nakon šoka u gradskom derbiju: Real uvjerljiv u izravnoj borbi za lidersku poziciju (VIDEO)

Nogometaši Real Madrida uvjerljivo su svladali Gironu rezultatom 4-0 na Santiago Bernabéuu, u utakmici 24. kola španjolske La Lige.

Tako su pokazali najbolju reakciju nakon remija u gradskom derbiju u prošlom kolu, koji je Atlético osigurao na kraju utakmice.

Već u šestoj minuti domaći su poveli preko Viniciusa, a prednost je udvostručio Bellingham svojim prvim golom večeri u 35. minuti.

Potom je mladi Englez u 54. minuti povisio na 3-0, a Rodrigo je samo sedam minuta kasnije postavio konačan rezultat, a Vinicius je upisao drugu asistenciju uz ovaj pogodak.

Real je sada na vodećoj poziciji s pet bodova više od današnjeg suparnika, koji je najveća senzacija ovogodišnjeg prvenstva, izborivši izravnu borbu za vodeću poziciju.