Napoli golom spasio Kvaračkeli (VIDEO)

Nogometaši aktualnog prvaka Napolija pobijedili su na svom stadionu nakon preokreta Veronu rezultatom 2-1, u utakmici 23. kola Serie A.

Mreže su dugo mirovale, ali onda je uslijedila erupcija uzbuđenja u posljednjih dvadesetak minuta.

Mladi Diego Coppola doveo je goste u vodstvo u 72. minuti, kada je bio najviši u skoku nakon lopte Suslova nakon prekida i glavom zabio za 1:0.

Izjednačio je Cyril Ngong šest minuta kasnije, kada nije imao težak zadatak jer je Lindstrom driblingom prevario svog čuvara i ostavio Belgijca s loptom “na tanjuru” pet metara dalje.

U ulozi spasitelja našao se Hviča Kvaračkeli koji je pravim pogotkom u 87. minuti preokrenuo utakmicu i spasio sva tri boda na stadionu “Diego Armando Maradona”.

Srbijanski nogometaš Darko Lazović bio je starter u gostujućoj momčadi i igrao je do 81. minute.

Napoli ima znatno lošiju sezonu u odnosu na prvenstvo i sada zauzima tek sedmu poziciju s 35 bodova te mu slijedi borba za plasman u europska natjecanja. Veronu čeka još teža borba za opstanak, jer su trenutno u zoni ispadanja i zauzimaju 18. poziciju sa 18 bodova.