NBA LIGA: Micić sudjelovao u drami, nastavak agonije Grizzliesa (VIDEO)

Osim trijumfa Denvera, sinoć je u NBA ligi odigrano još šest mečeva. U 18 sati poslijepodne po našem vremenu igraju Philadelphia i Phoenix.

Oklahoma i Golden State odigrali su vrlo zanimljivo, a Warriorsi su nakon 48 minuta slavili sa 141:139.

Izjednačeno je bilo tijekom cijele utakmice. Warriorsi su bili bolji u drugoj četvrtini, a Thunderi u trećoj. Steph Curry je dvoboj riješio u posljednjoj sekundi.

Bio je i najučinkovitiji s 30 poena za pobjednike uz 20 Darija Šarića. Lou Dort predvodio je Oklahomu s 29 poena. Vasilije Micić imao je 5 poena, skok i tri asistencije.

Miami je slavio protiv Washingtona 121:114.

U trećoj četvrtini definitivno su probili. Do kraja su jedino Wizardsi uspjeli smanjiti zaostatak.

Momčad Heata predvodio je Tyler Hiro s 24 koša, dok Nikola Jović nije nastupio. Kuzma je predvodio Wizardse s 22 poena.

Memphis nije trijumfirao niti u šestom susretu od početka sezone. Nakon produžetka Grizzliesi su poraženi od Portlanda 115:113.

Ekipe se tijekom susreta nisu mogle razdvojiti. Memphis je u zadnjoj minuti prokockao +5 pa se otišlo u produžetke.

Portland je tu bio bolji, a Grizzliesi su samo smanjili zaostatak za deveti uzastopni poraz, uključujući i predsezonu. Grant je predvodio pobjedničku momčad s 26 poena. U ekipi Memphisa 33 poena Baina i 30 Brogdona nisu bila dovoljna kao najučinkovitiji dvojac.