NBA LIGA: Poraz i dvoznamenkasti Bogdan, Detroit blizu minusa, Micić i Bobi bez minutaže (VIDEO)

bogdan bogdanovićbogdan bogdanović

Sinoć je, osim susreta Charlottea i Denvera, u NBA ligi odigrano još 10 utakmica.

Atlanta je poražena na gostovanju kod Memphisa 125:119. Hawksi su izgubili vodstvo u drugom poluvremenu.

Tada je ekipa Grizzlyja definitivno prelomila utakmicu u četvrtoj četvrtini. Predvodio ih je Desmond Bain s 32 poena. Hawksi su imali Traea Younga 30. Bogdan Bogdanović postigao je 16 koševa.

Houston je u neizvjesnoj utakmici pobijedio New Orleans rezultatom 106:104.

Utamica nije imala pretjerano jak tempo. Ekipe su imale minimalnu prednost i izmjenjivale su se.

Na kraju je zablistao Alperen Shengun koji je u zadnjih 5 minuta postigao 13 od ukupno 37 poena. Boban Marjanović nije dobio priliku.

Momčad Pelicansa predvodio je Zion Williamson s 28 poena.

Detroit se približio negativnom NBA rekordu porazom od Brooklyna 126:115. Sada su u nizu od 26 poraza.

Malo su vodili na početku utakmice, a onda su domaćini preuzeli vodstvo i povećali prednost. Predvodio ih je Mikal Bridges s 29 poena. U momčadi Pistonsa Jaden Ivey ubacio je 23 poena.

Oklahoma je kod kuće izgubila od LA Lakersa 129:120.

Utakmica je bila ravnopravna u prvom dijelu. Krajem drugog i početkom idućeg poluvremena Lakersi dolaze do vodstva koje potom i čuvaju.

LeBron James je ubacio 40 poena, a Shai Giljuz Alexander 34. Vasilije Micić nije dobio priliku.