Radnik angažovan na sanaciji puta povrijeđen je kada ga je udarilo vozilo na magistralnom putu Bijeljina – Brčko, u mjestu Vršani.
Na ovoj dionici puta su, kako piše InfoBijeljina, u toku sanacioni radovi i postavljena je privremena signalizacija.
Nesreća se dogodila u srijedu oko 15 sati, kada je radnik izlazio iz parkiranog kamiona i na njega je naletjelo vozilo.
Istom mediju je potvrđeno da je povrijeđeni radnik prevezen na Urgentni blok bijeljinske bolnice.
Izvor: ( www.oslobodjenje.ba / TNTPortal.ba )




