Novak Đoković osvojio rekordni Završni Masters, Sinner pao u dva seta!

Srbijanski tenisač Novak Đoković osvojio je rekordni sedmi trofej na Završnom Mastersu pobijedivši Janika Sinera rezultatom 2:0 u setovima (6:3, 6:3).

Od samog starta se vidjelo da je Novak ušao s energijom kakvu je imao protiv Alcaraza. To je dovelo do breaka srpskog asa u četvrtoj igri. Do kraja seta je bez većih problema dobio set 6:3 i poveo u setovima.

U drugom setu Novak je već u prvom servis gemu Talijana napravio break. Srbin je u tim trenucima bio dominantan i bio blizu drugog breaka za 3:0, no Siner je spasio 3 break lopte.

Ponovno je Novak bio blizu breaka u 7. igri kada je Siner nakon maratonskog gema uspio izvući glavu iznad vode i održati se u meču.

Novak je teže dolazio do svojih servisa, čak je i Siner imao dvije break lopte, ali prednost nije ispuštao. Na kraju je u 9. igri ostvarena konačna pobjeda jer je Sinner napravio dvostruku servis grešku.