Nogometaši Travnika pobjedom su otvorili povratničku sezonu u Prvoj ligi Federacije BiH. Na stadionu Pirota savladana je ekipa Bratstava iz Gračanice rezultatom 2:0.
Pogotke za Vezire su postigli Čatić i Torlak čime su obradovali domaću publiku.
U narednom kolu ekipa Travnika gostuje kod Olimpica iz Sarajeva.




