7 C
Sarajevo
Subota, 3 prosinca, 2022

Oglas za posao GS Tvornica mašina Travnik

GS-tvornica mašina Travnik raspisuje oglas za posao

Oglas je raspisan za poziciju Kontrolor dimenzija II nivo – 1 izvršilac

Uslovi :
o Stručna sprema – SSS mašinski tehničar ili VSS mašinski inženjer
o Poželjno radno iskustvo u oblasti metrologije
o Poznavanje sistema kvaliteta prema standardu ISO 9001:2015
o Poznavanje osnova metrologije i tehničkih crteža
o Poznavanje stranog jezika – engleski ili njemački jezik
o Poznavanje rada na računaru (MS Office, SolidWorks)
o Odgovornost, pouzdanost, sistematičnost

Opis poslova:
o Mjerenje pozicija i sklopova
o Rad na mjernoj mašini DEA
o Izrada mjernih protokola
o Tehnologija mjerenja
o Priprema dokumentacije za interne i eksterne audite
o Predlaganje unapređenja i poboljšanja procesa mjerenja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju biografiju možete dostavititi na :
o e-mail: [email protected]
o dostaviti lično ili preporučenom poštom poslati na adresu:
GS – Tvornica mašina Travnik d.o.o.Travnik
Slimena b.b.
72270 Travnik
Bosna i Hercegovina
sa naznakom: „Prijava na oglas za radno mjesto Kontrolor dimenzija II
nivo“

Oglas ostaje otvoren 7 dana od dana objavljivanja.

Kako ovaj članak smatrate korisnim...

Pratite nas na društvenim mrežama

Žao nam je što vam se članak nije svidio. Trudimo se da budemo bolji!

Pomozite nam da unaprijedimo sadržaje!

Recite nam kako možemo poboljšati sajt?

Supported by TNT Grupacija
MOŽDA VAS ZANIMA
Supported by TNT Grupacija spot_img
DRUGI UPRAVO ČITAJU