Oglas za posao GS Tvornica mašina Travnik

GS-tvornica mašina Travnik raspisuje oglas za posao

Oglas je raspisan za poziciju Kontrolor dimenzija II nivo – 1 izvršilac

Uslovi :
o Stručna sprema – SSS mašinski tehničar ili VSS mašinski inženjer
o Poželjno radno iskustvo u oblasti metrologije
o Poznavanje sistema kvaliteta prema standardu ISO 9001:2015
o Poznavanje osnova metrologije i tehničkih crteža
o Poznavanje stranog jezika – engleski ili njemački jezik
o Poznavanje rada na računaru (MS Office, SolidWorks)
o Odgovornost, pouzdanost, sistematičnost

Opis poslova:
o Mjerenje pozicija i sklopova
o Rad na mjernoj mašini DEA
o Izrada mjernih protokola
o Tehnologija mjerenja
o Priprema dokumentacije za interne i eksterne audite
o Predlaganje unapređenja i poboljšanja procesa mjerenja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju biografiju možete dostavititi na :
o e-mail: posao@gs-tmt.com
o dostaviti lično ili preporučenom poštom poslati na adresu:
GS – Tvornica mašina Travnik d.o.o.Travnik
Slimena b.b.
72270 Travnik
Bosna i Hercegovina
sa naznakom: „Prijava na oglas za radno mjesto Kontrolor dimenzija II
nivo“

Oglas ostaje otvoren 7 dana od dana objavljivanja.

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU