PL: Tottenham prvi na ljestvici, McTominay spasio Ten Haag, Chelsea uvjerljiv (VIDEO)

U subotnjim utakmicama 8. kola Premier lige bilo je dosta uzbuđenja.

Tottenham je na vrhu ljestvice nakon što je kao gost svladao Luton rezultatom 0:1.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Ven Den Ven u 52. minuti. Zanimljivo je da su Pevci postigli gol s igračem manje budući da je pred kraj prvog poluvremena isključen Bisuma.

Manchester United je na Old Traffordu slavio pobjedu protiv Brentforda rezultatom 2:1.

Gosti su poveli u prvom poluvremenu preko Jensena u 26. minuti.

Kada se činilo da je sve izgubljeno za momčad Erica Ten Haaga pojavio se McTominay. Škot je u igru ​​ušao u 83. minuti, a potom u 93. i 97. minuti donio preokret i pobjedu Unitedu.

Chelsea je u Burnleyu preokrenuo protiv istoimene momčadi i slavio 1:4. Ovo je treća pobjeda Pochettinove družine ove sezone i sada imaju 11 bodova.

U ostalim susretima Everton je pobijedio Bournemouth 3-0, dok je Fulham bio bolji od Sheffield Uniteda 3-1.