PL: Willian za veliku radost u Londonu (VIDEO)

Nogometaši Fulhama pobijedili su na svom terenu Wolverhampton s 3:2, u posljednjoj utakmici 13. kola Premier lige.

Fulham je poveo u sedmoj minuti golom Alexa Iwobija, a izjednačio je Mateus Cunha u 22. minuti, što je rezultat prvog poluvremena.

Novu prednost domaćem timu donio je Willian iz jedanaesterca u 59. minuti, a Wolverhampton je izjednačio u 75. minuti kada je jedanaesterac iskoristio Hwan Hee Chan.

Pobjedu londonskom sastavu osigurao je Willian, na veliku radost Craven Cottagea, u četvrtoj minuti nadoknade vremena svojim drugim golom iz jedanaesterca.

Saša Lukić ušao je u igru ​​u petoj minuti sudačke nadoknade.

Fulham je prekinuo niz od četiri utakmice bez pobjede i nakon četvrte prvenstvene pobjede zauzimaju 14. mjesto na ljestvici sa 15 bodova, koliko imaju i Wolvesi.