Goran Bregović, jedan od najpoznatijih muzičara sa naših prostora, već decenijama je u braku sa prelijepom Sarajkom Dženanom Sudžukom, sa kojom ima tri kćeri – Emu, Unu i Lulu.
Iako su dugi niz godina u harmoničnom braku, u regionalnim medijima često se spekulisalo o njegovim navodnim aferama sa različitim ženama, uključujući glasine o ljubavnici prelijepoj Talijanki Chiari.
Prvi put ove afere pisao je srpski magazin ‘Svet’, navodeći kako ga je ona pratila na koncertima širom Italije tokom dvije godine, prije nego što se navodno preselila u Francusku, tačnije u Pariz, gdje je Bregović živeo sa svojom suprugom i djecom.
Iako su se ove navodne romanse, kao i ostale priče o Breginim avanturama, s vremenom završile, Dženana je ostala dosljedna i nikada se nije javno oglasila o ovoj temi. Njihov brak, koji i dalje njeguju, opstao je uprkos brojnim tračevima i ljepoticama sa kojima su Bregovića povezivali godinama.

Prije nego što se oženio Dženanom, Goran Bregović je na početku svoje karijere sreo i zaljubio se u Jasenku, plesačicu iz Sarajeva, iz koje je proizašla i njegova vanbračna kći Željka, koja danas živi u Beču i ima dvije kćeri – Biancu i Ellu.
(Express / Scena.story)
The post VEZALI GA ZA AFERU S PRELIJEPOM ITALIJANKOM: Zbog Gorana Bregovića se preselila u Pariz, a njegova supruga o ovome mudro šuti appeared first on Express.
Izvor: ( express.ba / TNTPortal.ba )