PRELIJEPI GOLOVI/ Sloboda na Grbavici remizirala sa Željom (VIDEO)

U derbiju 5. kola Premijer lige BiH na Grbavici, Željezničar i Sloboda odigrali su odigrali neriješeno. Rezultat na kraju susreta glasio je 2:2.

Fudbaleri Željezničara u 18. minuti su poveli protiv Slobode, a pogodak je postigao Jadranko Bogičević. Defanzivac Željezničara pogodio je nakon ubačaja Damira Sadikovića.

Samir Bekrić je donio Slobodi poravnanje na Grbavici fenomenalnim pogotkom u 31. minuti. Bekrić je pogodio iz slobodnog udarca.

Fudbaleri Željezničara poveli su rezultatom 2:1, a sjajan gol iz slobodnog udarca postigao je Damir Sadiković. Vodstvom Željezničara od 2:1 okončano je prvo poluvrijeme.

Početkom drugog poluvremena dogodila se sporna situacija u kaznenom prostoru domaćih, a fudbaleri Slobode su tražili penal.

Fudbaleri Slobode su tvrdili da je lopta pogodila u ruku jednog fudbalera Željezničara, što se kao tačnim pokazalo na snimku sporne situacije.

Hladan Tuš na Grbavici dogodio se u 80. minuti susreta. Mladi 19-godišnji Armin Hodžić ušao je u igru i pogodio odmah po ulasku na teren za poravnanje rezultata 2:2. Do kraja susreta fudbaleri Željezničara vršili su pritisak ali promjene rezultata nije bilo.