Kiseljak privodi kraju proces izvlaštenja zemljišta za tunel na obilaznici
“Ovo je investicija financirana od strane Vlade FBiH, preko JP Ceste Federacije. Nadzemni dio prometnice do tunela je završen, sada smo u postupku izvlaštenja zemljišta kako bismo počeli graditi tunel.”, istaknuo je Kiseljački načelnik Mladen Mišurić Ramljak.
Načelnik je naglasio da će se brojni infrastrukturni projekti realizovati nakon završetka obilaznice.
“Zahtjeva se rekonstrukcija nevidljive infrastrukture koja ima veliki uticaj na kvalitetu života, poput vode, odvodnje i kanalizacije. Projekat obilaznice treba završiti u naredne tri do četiri godine.”, dodao je Mišurić Ramljak.
Prema njegovim riječima, u naredne tri do četiri godine kompletan projekt obilaznice trebao bi biti završen.
Izvor: ( centralna.ba / TNTPortal.ba )




