1.6 C
Srijeda, 30 studenoga, 2022

Radnički je slavio u goleadi protiv slovenskog kluba

Nogometaši Radničkog svladali su slovensko Radomlje s 5:3, u drugoj kontrolnoj utakmici na pripremama na Pohorju.

Strijelci za Nišlije bili su Tomić, Micibuci, Maka Gaku, Mitrović i Štulić.

Radnički je odlično otvorio susret i brzo poveo s 2:0. Tomić je zabio prvi pogodak sjajnim udarcem s 20 metara, a prednost je udvostručio Micibuca koji je okrunio odličan prodor i asistenciju Mitrovića.

Slovenski prvoligaš do kraja prvog poluvremena izjednačio je s dva pogotka Cerara, a početkom drugog preokrenuo je preko Ibishija na 2:3. U nastavku se zapitao Radnički, ubacio je veću brzinu i stigao do trijumfa.

Na 3:3 izjednačio je Francuz Maka Gaku, koji se najbolje snašao u gužvi nakon kornera i s pet metara pogodio mrežu. Mitrović je nakon solo prodora postigao pogodak za 4:3, a konačnih 5:3 postavio je Štulić. Bila je to lijepa akcija Arsića i Živojinovića, a Štulić je bio egzekutor iz neposredne blizine.

Radnički je ovaj dvoboj započeo u sastavu: Dujmović, Aksentijević, Mlađović, Stajić, Jovičić, Pejović, Mićibući, Dimić, Petrov, Tomić i Mitrović. Tijekom drugog poluvremena priliku su dobili i Gaku, Jovanović, Arsić, Živojinović, Mesarović, Drobnjak, Štulić, Marković i Arauho. Nišlije se u utorak sastaju s Bugarkom Maricom iz Plovdiva.