Real i City ostvarili pobjede u Ligi prvaka

Okršajima u Bergamu i Budimpešti okončane su sve prve utakmice osmine finala Lige prvaka

Real Madrid je slavio kod Atalante 1:0, a Manchester City je bio bolji od Borussije Monchengladbach 2:0 na neutralnom terenu.

Atalanta je gotovo čitavu utakmicu protiv Reala igrala s desetoricom jer je Freuler već u 17. minuti dobio crveni karton, a u tim okolnostima tim Gian Piero Gasperinija nije mogao izdržati do samog kraja.

Iako se Atalanta dobro branila, ipak je primila gol u 86. minuti, a zlata vrijedan pogodak za Real postigao je Mendy.

S druge strane, City nije imao gotovo nikakvih problema u Butimpešti protiv Gladbacha. Njemački tim za čitav meč nije ni jednom zaprijetio dog su Građani imali svoje šanse i na kraju dvije pretvorili u pogotke.

Pogađali su Bernardo Silva u prvom i Gabriel Jesus u drugom poluvremenu.

Revanš susreti između ovih ekipa igraju se 16. marta.