Odigrano je šest od osam mečeva dvadeset i petog kola Prve lige FBiH, a pored ostalih, naročito zanimljivo bilo je na mečevima u Posušju i u Kaknju.

Posušje – Goražde 2:0

foto-video/ odigrani današnji mečevi dvadeset i petog kola prve lige fbih!

Na stadionu “Mokri Dolac” u Posušju danas su se u okviru dvadeset i petog kola Prve lige FBiH sastali timovi Posušja i Goražda.

Posušje je bolje otvorilo meč i pogotkom Serdarušića nakon prvog poluvremnena imalo prednost od 1:0, da bi u nastavku domaći pogotkom Begića došli i do 2:0, što je ujedno bio i krajnji rezultat ovog duela.

Posušje je ovim trijumfom ostalo prvenstveni lider, dok je Goražde nakon današnjeg poraza sada na trećoj poziciji prvenstvene tabele.

Rudar Kakanj – Bratstvo Gračanica 0:2

Stadion pod “Vardom” danas je bio mjesto susreta dvadeset i petog kola Prve lige FBiH, sastali su se Rudar i Bratstvo iz Gračanice.

Ekipa iz Gračanice je na ovom meču kompletan posao završila u prvom poluvremenu, tačnije Poturalić je sa svoja dva pogotka Bratstvu donio prednost od 2:0, što se na kraju ispostavilo i kao rezultat današnjeg susreta.

Bratstvo je današnjim trijumfom sada na četvrtoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Rudar nakon poraza sada na šestoj poziciji ovosezonskog prvenstva.