Realu mršavi bod protiv Bruggea (VIDEO)

Kraljevski klub nastavlja se mučiti u Ligi prvaka, nakon teškog poraza od PSG-a 3:0 na startu ovogodišnjeg izdanja najelitnijeg europskog klupskog nogometnog natjecanja, imali su problema i protiv Club Bruggea. Iako su na poluvremenu zaostajali čak dva gola, uspjeli su se konsolidirati do kraja utakmice i uzeti svoj prvi bod ove godine u Ligi prvaka odigravši 2:2.

Već u 9. minuti nogometaši Club Bruggea su poveli. Brza kontra krenula je po lijevoj strani terena, Percy Tau dočepao se lopte i odmah poslao loptu do napadača Emmanuela Dennisa kojem nije bilo teško pogoditi pokraj Thibauta Courtoisa.

Iako su svi mislili kako će se Real brzo vratiti u igru, u 39. minuti, točno pola sata nakon prvog pogotka, novi šok! Emmanuel Dennis ponovno je bio neumoljiv, a svega par minuta prije kraja prvog poluvremena Brugge je povećao vodstvo i došao na rub apsolutne senzacije. Nažalost, treba reći kako je za ovaj drugi pogodak Bruggea itekako zaslužan i kapetan Hrvatske Luka Modrić koji je grubo pogriješio na sredini terena nakon čega je Nigerijac Dennis povećao vostvo svoje momčadi.

Realov kapiten Sergio Ramos u 55. minuti ipak je uspio smanjiti u drugom poluvremenu. Luka Modrić ostavio je loptu za Karima Benzemu, Francuz ubacio na peterac, a španjolski branič skočio najviše i poslao loptu u mrežu za smanjenje rezultata na 1:2.

U 84. minuti tračak nade za Real Madrid, Vormer je dobio drugi žuti karton na susretu i morao je napustiti travnjak.

Minutu kasnije Casemiro je iskoristio igrački višak i spasio Real Madrid od blamaže, Toni Kroos izveo je slobodan udarac na vrh peterca, a Brazilac najviše skočio i poentirao za 2:2.

Gosti su do konca susreta ipak uspjeli izdržati i kući se vraćaju sa sjajnih 2:2, a Luku Modrića, koji je igrao cijelu utakmicu, Zidanea i društvo očekuje teško jutro. Nakon 180 minuta Lige prvaka, najtrofejniji klub u povijesti ovog natjecanja ima samo jedan bod i nastavlja se mučiti.