Rebić zabio za pobjedu Milana u Rimu (VIDEO) – Gol.ba

Roma i Milan susreli su se u 24. kolu Serie A u posljednjoj utakmici nedjeljnog termina, a slavili su gosti s 2:1. Strijelci za Milan su bili Kessie(43′) i Rebić(59′), dok je zgoditak za Romu postigao Veretout(50′).

Već u petoj minuti lopta je prešla gol crtu iza leđa Lopeza, ali sudac Guida je poništio zgoditak Milana zbog zaleđa. Drugu veliku priliku za vodstvo Milan je imao u 27. minuti. Kjaer je dočekao loptu nakon ubačaja iz kornera i glavom poslao loptu u prečku.

Nastavak dobre igre gostiju uslijedio je i u 35. minuti kada je Rebić uputio snažan udarac s 12 metara, ali Lopez je bio siguran.

Igrala se 41. minuta kada je Fazio u šesnaestercu Rome srušio Calabriju. Sudac Guida je pokazao da je čist start, ali nakon konzultacija s VAR-om dosudio je kazneni udarac za Milan.

S bijele točke u 43. minuti siguran je bio Kessie za vodstvo Milana.

Pogodak Kessiea pogledajte OVDJE.

Roma se u igru vratila pri početku drugog dijela. Veretout je primio loptu na rubu kaznenog prostora i poslao neobranjiv udarac u desnu stranu Donnarumme za 1:1.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Nije dugo trajalo veselje domaćina, a pokvario ga je naš Ante Rebić. Devet minuta od izjednačenja Rome hrvatski reprezentativac se oslobodio čuvara na rubu šesnaesterca i zabio u desni kut Lopeza za novo vodstvo Milana.

Pogodak Rebića pogledajte OVDJE.

Milan je ovom pobjedom ostao u koraku s Interom u lovu na Scudeto. Trenutno su drugi s 52 boda, četiri manje od gradskog rivala, dok je Roma na petom mjestu s 44 boda.