SERIJA A: Jure Liga prvaka, Fiorentina slomljena (VIDEO)

Nogometaši Fiorentine pobijedili su Frosinone rezultatom 5:1 u 24. kolu Serie A. Današnji gosti su propustili bod protiv Milana zahvaljujući Luki Joviću. Sada su odigrali puno slabiju utakmicu.

Domaći iz Firence već su nakon 20. minute imali dva pogotka prednosti.

Vodeći pogodak postigao je Andrea Belotti u 16. minuti.

Potom je nakon asistencije Ikone udvostručio vodstvo u 19. minuti. Do poluvremena su Viole vodile 3:0.

Martinez Quarta strijelac je u 43. minuti. Na 4:0 povisio je Nico Gonzalez u 53. minuti. Gosti su smanjili rezultat na 4:1 golom Macitelija u 66. minuti. Fiorentini to nije smetalo, zabili su i peti gol.

Na 5:1 povisio je Antonin Barak u 85. minuti. Konačno, Fiorentina je dio nekoliko momčadi od kojih svaka ima šanse biti barem četvrta i osvojiti Ligu prvaka. Frosinone je pet bodova iznad zone ispadanja.