SERIJA A: Milan prvi u zadnjim minutama, Giroud heroj! (VIDEO)

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa u Serie A Milan je s 0:1 pobijedio Genou.

Bila je to vrlo nezanimljiva utakmica 87 minuta, a onda je nastavak susreta obilovao događajima o kojima će se pričati.

Prvo je vodstvo doveo Kristijan Pulišić u 87. minuti nakon što se odlično snašao u šesnaestercu.

Mislilo se da će Piolijevi puleni lako zadržati točnost, kako je tekla utakmica prije, ali nije bilo tako. Najprije je vratar Mike Magnan dobio crveni karton zbog neopreznog starta kao posljednji igrač, a zbog toga je Olivier Giroud morao stati na gol.

Genoa je iz slobodnog udarca pogodila gredu, a onda je imala sjajnu priliku koju je sjajno obranio francuski centarfor.

na kraju je Milan prestigao Inter i s 21 bodom preuzeo prvo mjesto prije odmora.