SERIJA A: Napeta borba za opstanak, Verona sva tri boda u Lećeu! (VIDEO)

Nogometaši Verone ostvarili su važnu pobjedu u želji da izbjegnu ispadanje. Kao gosti su u 28. kolu Serie A pobijedili Lecce rezultatom 1:0.

Bolje su krenuli u dvoboj. Uz posjed lopte imali su više udaraca. Poveli su u 17. minuti preko Folorunša.

Nogometaši Verone igrali su rukom u šesnaestercu, no nakon VAR snimke sudac je odlučio nastaviti utakmicu.

Do poluvremena Leće je poravnao posjed. Broj udaraca na gol bio je 3:3, ali su igrači Verone imali prednost nakon 45 minuta igre.

Leće je mogao izjednačiti, ali u 74. minuti Nikola Krstović je bio neprecizan. Rezultat se nije mijenjao, a presudio je pogodak iz 17. minute dvoboja. Osim Salernitane koja ima 14 bodova, u krugu momčadi od 13. do 19. mjesta nalaze se Lecce i Verona, gdje je bodovna razlika tri boda.