SERIJA A: Salernitana u borbi za opstanak otela bodove Torinu (VIDEO)

Nogometaši Torina i Salernitane odigrali su bez golova u dvoboju 23. kola Serie A. Domaćin je napadao, ali nije uspio postići barem jedan gol u 90 minuta.

Domaći su u prvom poluvremenu imali potpunu inicijativu, ali je nisu uspjeli materijalizirati. Protivnik iz Salerna u 45 minuta igre nije uputio niti jedan šut. Lopta je praktički cijelo vrijeme bila u nogama igrača Bullsa.

Salernitana se držala da ne primi gol, jer je svih šest Torinovih udaraca išlo u okvir. Tako je na poluvremenu ostalo 0:0.

U drugom poluvremenu domaći su u 35 minuta igre imali dvostruko više udaraca. Dva su gosti poslali izvan okvira gola. Ništa se nije promijenilo ni do kraja neuvjerljivog dvoboja. Srpski reprezentativac Ivan Ilić igrao je tek od 80. minute.

Torino je na 10. mjestu sa samo tri boda manje od ekipa koje se nalaze u zoni Europe. Salernitana je uvjerljivo posljednja s 13 bodova i 5 manje od Verone, Cagliarija i Empolija.