SERIJA A: Vlahović nedovoljan, Empoli ide s bodovima iz Torina! (VIDEO)

Nogometaši Juventusa odigrali su 1:1 protiv Empolija u utakmici 22. kola Serie A.

Utakmica je bila dinamična u prvih 20 minuta. Obje ekipe pucale su prema golu, a posjed lopte bio je u nogama domaćina iz Torina.

Bianconeri su već u 18. minuti bili s igračem manje. Milik je dobio izravni crveni karton. Od tada je Empoli preuzeo inicijativu i više pucao u posjedu. Miretti je propustio najbolju priliku za vodstvo Juventusa prije poluvremena.

Juventus je poveo na početku drugih 45 minuta, a niz golova je nastavio Dušan Vlahović u 50. minuti. Gosti su stigli do izjednačenja.

U 70. minuti Baldanci su izjednačili.

Cilj im je bio i konačni rezultat. Juventus je sada na vrhu dva boda ispred Intera koji sutra igra s Fiorentinom. Empoli je pretposljednji i bod od sigurne zone.