Sigurna pobjeda Juventusa protiv Crotonea – Gol.ba

Sjajna završnica prvog poluvremena od strane Cristiana Ronalda bila je dovoljna da Juventus slomi otpor Crotonea i upiše zasluženu pobjedu u 23. kolu Serie A. Ronaldo je od 35. do 45. minute zabio dva gola, a mogao je Juventus zabiti i još dva iz sjajnih prilika.

Imao je Ronaldo priliku u 29., a onda i De Ligt u 34. nakon odbijanca, ali najbolju priliku prije prvog gola ima Aaron Ramsey koji je u 37. glavom pogodio gredu. No, minutu kasnije nema sreće za Crotone jer Alex Sandro ubacuje loptu Ronaldu, a ovaj glavom pogađa za 1:0.

Nije dugo prošlo, a u prvoj minuti nadoknade prvog dijela je Ramsey asistent ubačajem, a Ronaldo glavom postavlja 2:0. Ima Ronaldo još jednu sjajnu priliku, ali iz natrčavanja na nisku loptu u trećoj minuti nadoknade zicer gađa pokraj vrata.

No, 2:0 je dovoljno, a u drugom dijelu je Weston McKennie samo potvrdio pobjedu pogotkom nakon udarca iz kuta sjajnim volejem nakon što mu se lopta u petercu odbila na nogu. Crotone je upisao novi poraz u već dugom nizu i posljednja je momčad lige s dva boda manje od Parme.