Dijeli Facebook Twitter Pinterest Email Copy Link LinkedIn Reddit Telegram WhatsApp Threads Jedan konobar iz Trogira slikao je razočaravajući prizor koji ga je dočekao nakon što su strani turisti popili svoje Cedevite, “platili” i otišli.Platili jesu, no ne dovoljno. Umjesto 30 kuna, ostavili su mu nešto drugo.Evo što ga je dočekalo:Preporučeni članciPogledalo ga 16 miliona ljudi: Video jednostavnog trika za umotavanje poklona postao hitIseljenik je u Americi odmah preoznao vozača s Balkana, evo što je pisalo na tablicamaVIC DANA: Drug iz školske klupe…20 psića koji su otišli na šišanje i pretvorili se u neke druge ljubimce