Građani Tuzle dobili su dva autobusa za gradski javni prijevoz. Riječ je o donaciji Grada Osijeka Gradu Tuzla, a svečana primopredaja je upriličena jučer. Prilog ekipe RTTV7.
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanju online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.