Udinese šokirao Juventus u Torinu, odlična igra Samardžića (VIDEO)

udinese šokirao juventus u torinu, odlična igra samardžića (video)udinese šokirao juventus u torinu, odlična igra samardžića (video)

U 24. kolu talijanske Serie A nogometaši Udineza priredili su veliko iznenađenje svladavši u Torinu ekipu Juventusa rezultatom 1:0.

Allegri nije mogao računati na ozlijeđenog Dušana Vlahovića, dok je drugog srpskog reprezentativca Filipa Kostića ostavio na klupi.

Šok za domaće navijače uslijedio je u 25. minuti, srpski reprezentativac Lazar Samardžić poslao je loptu u protivnički šesnaesterac gdje se najbolje snašao Lautaro Gianetti i doveo svoju momčad u vodstvo.

Juve je nakon primljenog pogotka izgledao prilično blijedo, iako je Milik u dva navrata zaprijetio Udineseu, kojeg je u završnici prvog poluvremena odličnom obranom spasio Okoje.

Bilo je puno prilika za večeras dosta aktivnog Poljaka, koji je u nastavku susreta zabio i gol, ali mu je ubrzo poništen zbog ofsajda. Domaća momčad nije uspjela izbjeći poraz, što će biti ozbiljan udarac ambicijama prijetećeg Intera na vrhu ljestvice.

Nakon ovog susreta Juve je ostao drugoplasirana momčad Serie A s 53 boda.