Utakmica Crvene zvezde prekinuta zbog udarca Spajića! (VIDEO)

Pripremna utakmica između Crvene zvezde i Boteva s Vraca na Cipru prekinuta je na 2:1 u 70. minuti utakmice!

Crvena zvezda je odlučila napustiti teren zbog udarca koji je Uroš Spajić dobio od nogometaša bugarske momčadi Dioga Barbose, kada je kulminirao sukob koji je tinjao ranije tijekom utakmice. To je na kraju dovelo do općeg sukoba.

U trenutku prekida poslednje pripremne utakmice crveno-beli su vodili 2-1.

Prednost je donio Sheriff Endiaye još jednim golom u 8. minuti, kada mu nije bilo teško pospremiti loptu u gol nakon nespretne reakcije protivničkih igrača nakon ubačaja Šljivića s desne strane.

Rezultat je poravnao Barbosa u 37. minuti preciznim udarcem nakon dodavanja Budinova.

Endiaje je drugim golom vratio prednost srpskoj momčadi u 43. minuti, kada je bio na rubu ofsajda nakon ubačene lopte s pola terena.