VELIKI DERBI: Nastavljen impresivan niz, SMS i Mitrović rastužili Ronalda! (VIDEO)

Nogometaši Al Hilala pobijedili su Al Nasr rezultatom 3:0 u derbiju 15. kola Saudijske lige. Protiv ove momčadi izgubili su u kolovozu i od tada su nanizali 22 utakmice bez poraza u svim natjecanjima. Navijače je prvi razveselio srpski igrač Sergej Milinković Savić. Pobjedu je s još dva pogotka začinio Aleksandar Mitrović.

Prvih pola sata prošlo je bez konkretnih prilika s obje strane. Gosti predvođeni Cristianom Ronaldom imali su više loptu u svojim nogama. Hilal je uputio više udaraca prema golu, po jedan s obje strane gola.

Ni od tada nije bilo promjena. Alex Telles napustio je igru ​​zbog ozljede u redovima Al Hilala u 37. minuti. Onda je Ottavio požutio u toj momčadi. Poluvrijeme je završilo bez golova.

Hilal je prepuštao posjed suparniku, ali je često bio neprecizan u udarcima prema protivničkom golu.

Al Nasr je imao dva udarca u prvih 10 minuta, ali ne i gol. Al Hilal to koristi i dolazi u vodstvo u 64. minuti, a pogodak postiže srpski internacionalac Sergej Milinković Savić.

Od tog trenutka domaćini su samo potvrdili trijumf. Još jedan Srbin Aleksandar Mitrović zabio je u 90. minuti nakon kornera.

Sjajno se snašao i smjestio loptu u mrežu između nje i vratara na prvoj vratnici. Potom je postigao još jedan pogodak za 3:0.

Isključen je Bulaehi, a potom je Malcolm propustio priliku za 4:0, a Mitrović je postigao hat trick.

Al-Hilal je sada povećao prednost u odnosu na najbližeg pratitelja, koja nakon ove utakmice iznosi sedam bodova. Sljedeću utakmicu u prvenstvu igraju s Al Taiem nakon susreta Azijske lige prvaka.