Odbojkaški klub „Victory“ je već realizovao brojne aktivnosti i zadatke.
Počeli su i sa organizovanjem promotivnih časova odbojke u osnovnim školama.
Održali smo prezentacija odbojke i edukaciju djece o zdravom načinu života u OŠ „Safvet–beg Bašagić“ Novi Travnik uz promociju projekta „Promocija zdravih životnih stilova kroz zabavnu školu odbojke”, kao i u OŠ Musa Ćazim ćatić Trenica,m gdje smo bili i mi i razgovarali sa odbojkašicama.
https://www.youtube.com/watch?v=D5yuOAlD58g




