(VIDEO) PJEVAČICA ZAMOLILA DA JOJ PRISKOČE U POMOĆ Desio se najneprijatniji momenat na inauguraciji, svi gledali u nju

Naime, Keri (41) je trebalo da bude u pratnji hora i da u pozadini na velikim zvučnicima pred svima prisutnim pokaže raskoš svog glasa u ovoj patriotskoj numeri. Izveli su je do centra kruga u glavnoj hali gdje je Donald Tramp održao svoj prvi govor kao predsjednik i sačekala je znak da će numera krenuti.

Svi su ustali i čekali skoro cijeli minut, onda je krenula muzika i prekinula se prije nego što je pevačica uopšte uspjela da približi sebi mikrofon. Nasmijala se i strpljivo gledala u ljude da joj daju znak kada može da počne i šta se dešava. Svi su stajali, gledali se međusobno i nakon dva minuta već su počeli da pričaju. Neprijatnu situaciju prekinula je njena odluka da zapjeva na suvo ili kako bi se još to nazvalo a cappella. Počela je sa riječima kojima se obratila svima: „Ako znate riječi, pomozite mi“ i započela pjesmu. U pozadini su se čuli glasovi iz sale koji pjevaju u glas sa njom, a ona je uspješno izvela numeru do kraja. Kada je završila sa pevanjem, poklonila se, zahvalila i pozdravila sa predsjednikom Donaldom Trampom.

Za ovaj događaj je nosila jednostavnu sivu haljinu sa draperijama i blistavu dijamantsku narukvicu.

Ranije ovog mjeseca, Undervud je potvrdila da će pjevati na Trampovoj inauguraciji.

– Volim našu zemlju i počastvovana sam što su me zamolili da pjevam na inauguraciji i da budem mali dio ovog istorijskog događaja – rekla je ona u izjavi za „Page Six“, piše Ona.rs.

BONUS VIDEO:

(VIDEO) PJEVAČICA ZAMOLILA DA JOJ PRISKOČE U POMOĆ Desio se najneprijatniji momenat na inauguraciji, svi gledali u nju appeared first on Aloonline.ba.


aloonline.ba

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU