VRUĆ FINIŠ NA MARAKANI: Zvezda nastavila s podjelom bodova! (VIDEO)

Nogometaši Crvene zvezde remizirali su s TSC-om 1:1 u zaostalom susretu 8. kola Super lige Srbije. Crveno-beli su pre zanimljive završnice propustili mnogo prilika za gol. Tako sada zaostaju šest bodova za prvim Partizanom.

Prvi pokušaj crveno-bijeli imali su u 3. minuti, ali je Hwang pucao pravo u Simića. Od početka su krenuli s visokom obranom.

TSC je imao priliku u 11. minuti, ali je Djiga dobro reagirao i zaustavio kontru. Zvezdin stoper pogriješio je u 17. minuti, ali gosti iz Bačke Topole to nisu kaznili. U 20 minuta niti jedna momčad nije imala konkretnih prilika.

Prvi žuti karton na utakmici pokazan je u 23. minuti. Ćalušić je faulirao Nedeljkovića. U 27. minuti Topolčani su propustili najbolju priliku. Glazer je obranio, a onda su Zvezdaši nakon gužve u šesnaestercu otklonili opasnost.

Iz Zvezde je prvi žuti karton dobio Mirko Ivanić.

Crveno-beli su uzvratili najboljom šansom u 32. minutu: Bukari je povukao kontru, ali je Lučić šutirao preko gola. Kasnije je VAR pogledao je li bio jedanaesterac za domaće u 35. minuti, no sudac ga nije sudio. Bez pogodaka, otišli smo na odmor. Domaći su više pucali i imali loptu u svojim nogama.

Hwang je bio taj koji je prvi pokušao iu drugom dijelu. Zvezda je i tu nastavila pokušavati. U 60. minuti najbolju priliku za TSC propustio je Jovanović koji je zakačio loptu koja je pogodila vanjski dio mreže. Bukari je pet minuta kasnije pucao ravno u Šimića. Vratar TSC-a obranio je Hwangov udarac u 76. minuti.

Nakon brojnih prilika, zvijezda je povela u 84. minuti preko Alexandera Kataija. Dao je sve od sebe nakon gužve u protivničkom šesnaestercu.

Ipak, TSC je u nadoknadi vremena izjednačio preko Ifeta Đakovca koji je postavio konačan rezultat.

Crvena zvezda-TSC 1:1 (0:0)

Katai 84′ – Đakovac 90+1

Crvena zvijezda: Gazer, Điga, Dragović, Rodić, Nedeljković, Hwang, Stamenić, Lucić, Ivanić, Bukari, Olainka

TSC: Simić, Đorđević, Antonić, Čalušić, Vlalukin, Radin, Kuveljić, Stanić, Petrović, Jovanović, Ćirković