ZENICA: Kontrola obavljanja taksi prevoza



FOTO: Zenicainfo.ba

Saobraćajna inspekcija Uprave za inspekcijske poslove Zeničko-dobojskog kantona je u periodu od 11. do 26. januara tekuće godine na području Grada Zenica, provodila aktivnost kontrole saobraćaja s ciljem otkrivanja i sankcionisanja lica koja obavljaju taksi prevoz bez rješenja izdatog od strane nadležnog gradskog organa.

“U pomenutom periodu predmet kontrole bilo je ukupno oko 250 vozila, pri čemu je inspekcijskim nadzorom utvrđeno da se sa 11 vozila obavlja taksi prevoz bez rješenja”, izjavio je za RTV Zenica Elbis Poračanin, inspektor za cestovni promet.

Protiv lica koja su obavljala taksi prevoz bez rješenja bit će poduzete mjere u skladu sa Zakonom o cestovnom prevozu FBiH.

Aktivnosti inspekcije za cestovni promet bit će nastavljene i u naredom periodu. (Š. B.)

 




Prethodni članakOve namirnice trebali biste jesti svaki dan
Naredni članakStudenti Medicinskog fakulteta u Zenici organizovali performans “Umjetnošću protiv raka grlića maternice“

Avatar



Izvorni članak

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU