Zvezda lako do pobjede u Novom Mestu!

Nogometaši Crvene zvezde u 9. kolu ABA lige uvjerljivo su slavili protiv Krke u Novom Mestu rezultatom 67:90.

Crveno-bijeli su sjajno otvorili susret, napravili su seriju 9:0, a Krka je prve poene postigla s linije slobodnih bacanja. U nastavku je Matsura pogodio uz prekršaj, a bio je precizan i s linije penala – 6:15.

Na drugoj strani Nedović pogađa za tri poena, a potom faulira Mitrovića za dva bacanja. Zvezda je brzo došla do plus 16, a na kraju prvog dijela bilo je 13:26 u korist gostiju.

Zvezda je bolje ušla u drugo poluvrijeme, održala prednost, Nedović je bio raspoložen, Jago je ubacio još jednu tricu, a onda je Radovanović uzvratio istom mjerom. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 25:41.

Ni u drugom poluvremenu situacija nije bila drugačija, Mitrović i Bolomboj su sjajno sudjelovali, dok je Simonović ubacio dvije trice zaredom. Na kraju treće deonice crveno-beli su imali prednost od 20 poena 42:62.

U posljednjem dijelu Krka se uspjela približiti na 13 koševa razlike, no to je bilo sve što su domaći mogli napraviti u ovom susretu, rezultat je na kraju bio 67:90.