Arsenal snažno “zakucao” Čekićare! (VIDEO)

Nogometaši Arsenala, kao i prošle sezone, vode ka naslovu u Premier ligi, a usput su na gostovanju “pregazili” West Ham sa 6-0!

Već na poluvremenu gosti su vodili 4:0, a svi golovi postignuti su unutar 15 minuta u završnici prvog poluvremena.

Topnike je u vodstvo doveo William Saliba u 32. minuti, a Saka je u 41. iz jedanaesterca udvostručio prednost.

Da Čekićarima ne ide najavio je Gabriel golom samo tri minute kasnije, kada je Declan Rice upisao drugu asistenciju. Nogometaši Arsenala nisu stali ni tu, već je Trošar u drugoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena povisio na 4:0!

I u drugom poluvremenu golovi su postignuti na “blic”. U 65. minuti Saka je “bacio” petardu kod svog drugog pogotka, a ovom prilikom Edegard je upisao drugi završni pas.

Samo dvije minute kasnije statistiku je upotpunio Declan Rice koji je upisao dvije asistencije i sam postigao pogodak za konačnih 6:0.

Arsenal je sada na 3. mjestu s 52 boda, dva manje od vodećeg Liverpoola i s istim brojem bodova kao drugoplasirani Sea koji ima utakmicu manje.

West Ham je šokirao svoje navijače ovakvim porazom koji je iza sebe imao vrlo dobru sezonu pa je sada osmi na ljestvici sa 36 bodova, koliko ima i Newcastle United koji je iznad njih.