Elvir Koljić ponovo zabija (VIDEO)

Bh. napadač Elvir Koljić ušao je s klupe te pogodio mrežu rumunskog velikana

Karijera Elvira Koljića bila bi mnogo bogatija da ovog 27-godišnjeg napadača povrede nisu pratile kao sjenka.

Koljić je godinama u Rumuniji, a upravo mu je povreda križnih ligamenata svojevremeno pokvarila unosan transfer u Dynamo Kijev.

Koljić se vratio na teren, a sada je zabio i drugi gol ove sezone u dresu Craiove. Pogodio je bh. internacionalac u utakmici protiv Cluja.

Bh. napadač ušao je s klupe te pogodio mrežu rumunskog velikana. Gol Koljića u 72. minutu, tri minuta nakon ulaska u igru bio dovoljan domaćinu da osvoji bod, završilo je 1:1. Koljićeva ekipa trenutno igra play off za prvaka u rumunskom prvenstvu. Ima 29 bodova, sedam manje od lidera Farul Constante. Upravo je gostovanje Constanti sljedeća utakmica Koljićeve ekipe.

Za “A” reprezentaciju BiH Koljić je odigrao četiri utakmice.