EUROPSKA LIGA: Soucek ušutkao Bačku Topolu! (VIDEO)

Nogometaši TSC-a poraženi su minimalnim rezultatom 1:0 od West Hama u 5. kolu grupne faze Europske lige. Srpski predstavnik dobro se držao do kraja utakmice za novi neuspjeh u europskim natjecanjima.

West Ham je u početku nametnuo ritam. TSC je imao poluprilike koje nije mogao pretvoriti u konkretnije prilike. U 13. minuti Agerd brani udarac Đakovčana. Osim toga, reprezentativac Srbije uspio je u 20 minuta čak pet puta pucati na suparnička vrata.

Najbolju priliku izabranici Žarka Lazetića propustili su u 31. minuti. Fabijanski je obranio udarac Ćirkovića. Nakon toga West Ham je prvi put pucao prema golu Veljka Ilića koji je obranio udarac Benrame. Do poluvremena je naš reprezentativac uspio sačuvati mrežu.

Posjed lopte bio je na strani prvoligaša. Srpski reprezentativac imao je više udaraca prema golu. Uz 2:1 za one u kadru.

Drugi dio agilnije je otvorio gost iz Londona. Osim nekoliko kornera, u prvih 10 minuta nisu uspjeli svladati Ilića. U 57. minuti Milovanović slabim udarcem nije uspio zaprijetiti Fabijanskom. Ćalušić tada dobiva žuti karton. Na ulasku u posljednjih 15 minuta utakmice mreže su još mirovale.

Ipak, londonska momčad je povela u 89. minuti. Češki internacionalac Tomas Soucek postigao je gol i postavio konačan rezultat.

Freiburg je u ovoj skupini s 5:0 deklasirao Olympiakos, kojemu TSC gostuje u posljednjem kolu 14. prosinca.

TSC-West Ham 0:1 (0:0)