FOTO/ Nogometna reprezentacija BiH u sklopu prijateljskog susreta remizirala u Zenici sa Kostarikom!

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine ugostila je na stadionu „Bilino polje“ u Zenici selekciju Kostarike u svom prvom prijateljskom susretu u ovoj godini.

Bosna i Hercegovina – Kostarika 0:0

Na stadionu “Bilino polje” u Zenici nogometna reprezentacija BiH ugostila je u okviru prijateljskog susreta selekciju Kostarike, a ekipa portala sportskevijesti.com posjetila je ovo nogometno zdanje i medijski popratila ovaj zanimljiv susret.

foto/ nogometna reprezentacija bih u sklopu prijateljskog susreta remizirala u zenici sa kostarikom!

Reprezentacija BiH napadački je ušla u ovaj meč i već u uvodnim minutama počela stvarati prilike, međutim, bez promijene rezultata.

U nastavku prvog poluvremena gosti su imali više loptu u posjedu, međutim, niti nijedan tim u tom periodu nije stvorio neku ozbiljniju priliku koja bi donijela rezultatske promijene, i na odmor se otišlo pri neriješenom rezultau, onom početnom bez pogodaka.

U nastavku susreta Kostarika je većim dijelom bila nešto opasnija, gosti su imali i nekoliko obećavajućih prilika, dok je reprezentacija BiH uglavnom pokušavala kroz dubinske pasive učiniti nešto više prema naprijed, međutim, nije išlo.

Naposljetku se rezultat 0:0 ispostavio kao konačni epilog, i obje reprezentacije se sada okreću mečevima kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. godine u Kataru.