FOTO/ Odigrani preostali mečevi tridesetog kola Premijer lige BiH, Velež iz Mostara i Željezničar iz Sarajeva kao i Široki Brijeg i Tuzla City podijelili bodove!

Odigrani su preostali mečevi tridesetog kola Premijer lige BiH, mečevi u Vrapčićima i u Širokom Brijegu.

Velež Mostar – Željezničar Sarajevo 2:2

Na stadionu “Rođeni” u Vrapčićima danas su se u okviru tridesetog kola Premijer lige BiH sastali mostarski Velež i sarajevski Željezničar.

foto/ odigrani preostali mečevi tridesetog kola premijer lige bih, velež iz mostara i željezničar iz sarajeva kao i široki brijeg i tuzla city podijelili bodove!

Mostarci su idealno otvorili meč, i već u 15. minuti poveli sa 1:0, strijelac pogotka bio je Georgijević.

Ipak, Željezničar je u 24 minuti poravnao rezultat na 1:1, te su se stvari vratile na početak, strijelac je bio Lendrić.

U 37. minuti sarajevski tim je pogotkom Jurčića poveo sa 2:1, te došao do potpunog preokreta, a taj rezultat bio je i ishod prvog poluvremena.

U nastavku meča Velež je u 77. minuti postigao pogodak za poravnanje rezultata na 2:2, strijelac za, ispostaviće se kasnije i konačan epilog meča bio je Ovčina.

Ovom podjelom bodova Velež je ostao trećeplasirani tim prvenstvene tabele, dok je Željezničar ostao sedmoplasirani.

Široki Brijeg – Tuzla City 0:0

Stadion “Pecara” u Širokom Brijegu danas je bio mjesto susreta tridesetog kola Premijer lige BiH, sastali su se Široki Brijeg i Tuzla City.

Ovaj meč, od kojeg se očekivalo mnogo, naposlijetku nije ponudio ono najvažnije, odnosno pogotke, te je rezultat 0:0 dakle bio konačni epilog.

Ovom podjelom bodova Široki Brijeg je ostao četvrtoplasirani tim prvenstvene tabele, dok je Tuzla City ostala šestoplasirani tim prvenstva.