Krstajićevi Bugari nastavili s lošim rezultatima, nakon još jednog poraza prikovali su nas za dno skupine (VIDEO)

Reprezentacija Bugarske je nakon remija s našom reprezentacijom doživjela drugi uzastopni poraz u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo, a treći ukupno, uključujući i prijateljsku utakmicu s Iranom.

Ovaj put u Sofiji Litva je slavila 2-0, čime je momčad Mladena Krstajića u izravnom dvoboju zakucala za dno ljestvice.

Posao gostima olakšan je od 42. minute kada je Andian Kraev zaradio drugi žuti karton pa su domaći ostali s igračem manje.

Iskoristila je to gostujuća reprezentacija do kraja prvog poluvremena povevši 1-0 golom Piusa Servisa. Obrambeni nogometaš Litavaca namjestio se tako da je lopta koju su Bugari namjeravali “počistiti” što dalje od svog gola završila – u mreži.

Isti igrač postavio je konačan rezultat svojim drugim golom u 55. minuti, kada je nakon ubačaja Lasickasa precizno glavom pogodio.

Sada su Bugari s 2 boda na posljednjem mjestu G kvalifikacijske skupine u kojoj su i naši igrači, dok je Litva pretposljednja s 5 bodova.