NBA: Bogdan premalo za pobjedu, Micić dobio značajnu minutažu (VIDEO)

U noći između utorka i srijede bio je bogat program u NBA ligi, a na parketu su bila i dva srpska igrača.

Košarkaši Chicaga pobijedili su u večerašnjoj utakmici NBA lige ekipu Atlante sa 118:113.

U momčadi Chicaga najefikasniji je bio DeMar DeRozan s 25 poena. Andre Drummond upisao je double-double učinak, zabio je 24 koša i upisao 25 ​​skokova. Za momčad Chicaga zbog ozljeda nisu nastupili Zack Levin i Nikola Vučević.

U momčadi iz Atlante najefikasniji je bio srpski košarkaš Bogdan Bogdanović koji je za nešto manje od 32 minute na terenu ubacio 22 poena te imao tri skoka i jednu asistenciju. Trae Young ubacio je 21 poen i imao 13 asistencija.

Oklahoma je kod kuće pobijedila Minnesotu rezultatom 129:106. U pobjedničkoj momčadi briljirao je Shay Gilges-Alexander s 34 poena, dok je Jaylen Williams dodao 21. Srpski košarkaš Vasilije Micić na terenu je proveo 16 minuta, a za to vrijeme postigao je dva poena, imao četiri asistencije i dvije ukradene lopte. Alexey Pokushevsky nije igrao. Kod gostiju najefikasniji je bio Anthony Edwards s 25 poena.

U ostalim večerašnjim utakmicama NBA lige postignuti su sljedeći rezultati: Washington – Orlando 119:127, New Orleans – Memphis 115:116 poena, Houston – Indiana 117:123, Detroit – Brooklyn 112:118, San Antonio – Utah 118:130, Portland – Sacramento 130:113 i LA Clippers – Charlotte 113:104