Odigran posljednji susret današnjeg programa dvadesetog kola Premijer lige BiH, susret u Mostaru imeđu Zrinjskog i Krupe pripao domaćima!

Odigran je posljednji susret današnjeg programa dvadesetog kola Premijer lige BiH, susret u Mostaru između Zrinjskog i Krupe.

Zinjski Mostar – Krupa 1:0

Na stadionu pod “Bijelim brijegom” u Mostaru večeras je odigran susret dvadesetog kola Premijer lige BiH između Zrinjskog i Krupe.

Zrinjski je dobro otvorilo susret i već nakon 35. minuta pogotkom Enina imao prednost od 1:0, što je bio i ishod prvog poluvremena.

U nastavku ponovo bolja igra Mostaraca, stvarali u domaći prilike, međutim, pogodaka više nije bilo, i 1:0 se naposlijetku ispostavio i kao konačan rezultat meča.

Zrinjski je ovim trijumfom sada na četvrtoj poziciji prvenstvene tabele, dok je Krupa nakon ovog poraza ostala pretposljednji tim prvenstva.

Tabela nakon nepotpunog dvadesetog kola Premijer lige BiH:

odigran posljednji susret današnjeg programa dvadesetog kola premijer lige bih, susret u mostaru imeđu zrinjskog i krupe pripao domaćima!