Omladinci Partizana krenuli su prema europskom proljeću!

omladinci partizana krenuli su prema europskom proljeću!omladinci partizana krenuli su prema europskom proljeću!

Omladinci Partizana nadoknadili su dva pogotka zaostatka iz Moldavije protiv Sherifa svladavši ih u Beogradu s 5-2.

Time su osigurali nastup u europskom natjecanju na proljeće, kada će se susresti s momčadima iz istog ždrijeba seniorske Lige prvaka. Među tim ekipama, nažalost, neće biti Crvene zvezde, koja je danas doživela novi poraz od Young Boysa.

Po dva pogotka za crno-bijele nade postigli su Nemanja Trifunović i Dušan Jovanović, a jednom se upisao i Bogdan Mirčetić.

Partizan je na poluvremenu vodio 3-0 i već je došao do potrebnog preokreta, a sve je bilo jasno nakon golova u 66. i 73. minuti kada je poveo 5-0.

Gosti su u 80. minuti i sudačkoj nadoknadi uspjeli postići samo dva utješna pogotka, odnosno oba puta Artjom Dijinari.